Wydarzenia

Poczuj klimat Nowego Jorku z Maybelline

Chcesz poczuć się jak na nowojorskim wiosennym spacerze, zanurzyć w kosmicznej strefie nowości kosmetycznych, a może skonsultować z make-up artists najnowsze trendy makijażowe? To wszystko jest możliwe dzięki wydarzeniu Maybelline New York Stories w Art Box Experience, które odbędzie się 12 i 13 maja w Fabryce Norblina w Warszawie.

Nowy Jork to miasto, które nigdy nie śpi. Nieustannie wyznacza trendy, inspiruje do działania. To miejsce nieograniczonych możliwości, spełnionych marzeń i snów… Jego niepowtarzalny klimat, wielokulturowość i otwartość przyciągają niczym magnes. Tu każdy może być sobą, dumnie prezentować swoją indywidualność i dowolnie kreować swój wizerunek. Kto choć raz odwiedzi Nowy Jork, nigdy nie zapomni jego rytmu, kolorów, klimatu.

Dlatego 12 i 13 maja Maybelline New York zaprasza na multisensoryczne widowisko, które powstało dzięki połączeniu nowoczesnej technologii, sztuki, muzyki i nowości makijażowych inspirowanych Nowym Jorkiem. Na miejscu nie zabraknie atrakcji i nowojorskich nagród.

DATA: 12-13 maja
MIEJSCE: Art Box Experience, Fabryka Norblina (szukaj wejścia przy karuzeli i wjedź na 2 piętro)
ADRES: Żelazna 51/53, Warszawa
WSTĘP: wolny od 14:00 do 22:00
SPRAWDŹ WIĘCEJ INFORMACJI:
https://www.facebook.com/events/1074546909941804/?ref=newsfeedhttps://www.facebook.com/events/1074546909941804/?ref=newsfeed

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *