Dom

Premiera Private Collection Comfort – najnowszej kolekcji do domu od Rituals

Marka Rituals premierowo przedstawia najnowszą kolekcję Private Collection Comfort. Najlepsi perfumiarze, zainspirowani wyjątkowymi aromatami znanych od wieków składników, stworzyli nową, wyjątkową linię produktów do domu, będącą uzupełnieniem serii Private Collection. Wyszukane połączenie nut wanilii, kwiatów bawełny i fiołka tworzą spójną, elegancką kolekcję zapachów, które będą ukojeniem dla zmysłów.

Comfort Collection składa się z trzech unikalnych linii zapachowych, które wprowadzą we wnętrzu prawdziwie relaksującą, domową atmosferę.
• Suede Vanilla to otulający i lekki zapach, który rozkwita słodyczą wanilii z bazowymi nutami kardamonu, rozmarynu, paczuli oraz wetiwerii.
• Smooth Violet łączy w sobie owocowy akcent z kwiatowymi elementami, takimi jak róża czy liść fiołka. Drzewo sandałowe oraz dyskretne nuty paczuli, piżma i bursztynu dodają pełnych ciepła aromatów.
• Cotton Blossom to delikatny, ale energetyczny i świeży zapach. Aksamitną, słodką mandarynkę idealnie równoważą delikatne kwiaty takie jak jaśmin, tuberoza, fiołek, a także rozpieszczające nuty drzewa sandałowego oraz bardziej wytrawne, balsamiczne akcenty.

Kolekcja składa się z patyczków zapachowych z opcją opakowań uzupełniających, świec, zapachów do wnętrz, wkładów do dyfuzorów zapachowych, zapachów do samochodu, kremów do rąk i mydła w płynie
z wkładami uzupełniającymi.

Raymond Cloosterman, założyciel oraz CEO marki Rituals Cosmetics dodaje: „Sztuka uważności, bycia obecnym „tu i teraz” polega na wzmożonej świadomości tego, jak kształtujemy nasze otoczenie oraz docenianiu drobnych, ale wartościowych momentów, które nas spotykają. Jak to osiągnąć? Warto zacząć od nadania głębszego znaczenia codziennym czynnościom, którym do tej pory nie poświęcaliśmy uwagi. Znaleźć czas i przestrzeń, by się nimi cieszyć – w miejscu, które cię relaksuje i możesz nazwać domem. A w domu zawsze powinieneś czuć się dobrze, niezależnie od wszystkiego”.

Kolekcja Comfort jest uzupełnieniem linii Private Collection, w której skład wchodzą wprowadzone wcześniej kolekcje Rich, Floral i Fresh. Produkty w niej zawarte pomogą stworzyć domowy azyl pełen świeżych, bogatych i kwiecistych zapachów. Kolekcja Comfort będzie dostępna w sklepach Rituals Cosmetics oraz na Rituals.com od 31 października 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *