Wydarzenia

Sephora Wonderland – ruszyła sprzedaż biletów na wyjątkowe wydarzenie dla entuzjastów świata piękna

19 maja na ebilet.pl ruszyła sprzedaż biletów na długo wyczekiwane wydarzenie – Sephora Wonderland. Jeśli kochasz kosmetyki, lubisz testować i eksperymentować z makijażem, nie możesz żyć bez pielęgnacji skóry, uwielbiasz odkrywać nowości zapachowe, a do tego chcesz spotkać się z najciekawszymi zagranicznymi i polskimi guru piękna– po prostu nie może Cię zabraknąć na Sephora Woderland. Wydarzenie potrwa 3 dni, począwszy od 24 czerwca, na terenie Arkad Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie.

Sephora Wonderland to przede wszystkim świat pełen niezwykłych stref i atrakcji wykreowanych przez Sephora i jej partnerów m.in.: Fenty Beauty by Rihanna, PatMcGrath, Rare Beauty, OLEHENRIKSEN, Fresh, Armani, Helena Rubinstein, Estee Lauder, Drunk Elephant, Too Faced, Benefit i wielu, wielu innych. Nie zabranie w nich możliwości testowania, poznawania zarówno nowości produktowych, jak i odkrywania trendów w pielęgnacji, zapachach i makijażu, czy zdobycia porcji wiedzy w czasie warsztatów z ekspertami marek. W każdej z blisko 50. stref czekać będą na Ciebie eksperci marki, jak i nietuzinkowe instalacje i aranżacje, w których wykonasz niepowtarzalne zdjęcia. Będzie też okazja do odkrycia marki pielęgnacyjnej, która zadebiutuje właśnie na Sephora Wonderland…

Masterclass z guru świata beauty

Podczas 3 dni Sephora Wonderland spotkać możesz się z topowymi ekspertami świata piękna i uczestniczyć w ich Mastercalss! Sephora zapowiada udział m.in. prawdziwie wyjątkowych makijażystek – Mimi Choi (@mimles), Dolly Okoriko (@dolli.glam), Patrycji Dobrzenieckiej (@patrycjadobrzenieckamakeup), a także polskich gwiazd Instagrama w świecie beauty – Klaudii Owczarek (@klaudia.owczarek), Klaudii Jóźwiak (@klaudia_jozwiak_makeup), znanej m.in. z TVN Style – Anny Galińskiej (@galianomakeup) oraz Dr Alicji Śliwowskiej (@dr_scura) – jednej z najbardziej cenionych ekspertów pielęgnacji w Polsce.

Wyjątkowe prezenty dla odwiedzających

Każdy, kto odwiedzi Sephora Wonderland wyjdzie z imprezy nie tylko pełen wrażeń, wiedzy i udanych zdjęć, ale otrzyma również w cenie biletu wyjątkową paczkę pełną kosmetycznych niespodzianek od Sephora – nawet o wartości 700 zł (zawartość prezentu uzależniona jest od typu biletu).

Na ebilet.pl trwa już sprzedaż biletów na Sephora Wonderland. Możesz wybrać spośród 3 wariantów:

BILET SEPHORA EXPLORER w cenie 159 zł
Dzięki niemu jako pierwszy, odwiedzisz wszystkie strefy marek, weźmiesz udział w masterclass z Anną Galińską i spotkasz się z innymi ekspertami piękna. Otrzymasz również gwarantowany prezent kosmetyczny od SEPHORA COLLECTION i partnerskich marek o wartości ok. 100 zł, weźmiesz udział w konkurach i skorzystasz z przekąsek przygotowanych na miejscu. Bilet ten obowiązuje 24 czerwca w godzinach 10:00–14:00.

BILET SEPHORA FAN w cenie 299 zł
Z tym biletem możesz odwiedzić Sephora Wonderland 25 lub 26. czerwca. Oprócz wspominanych wyżej atrakcji, czekają na Ciebie do wyboru masterclass z Klaudią Jóźwiak lub Dr Scura. Otrzymasz też gwarantowany prezent – pełen produktów kosmetycznych o wartości min. 700 zł. Na zabawę masz cały dzień – bilet obowiązuje w godzinach 10:00-20:00.

BILET SEPHORA ADDICT w cenie 399 zł
Dzięki niemu skorzystasz ze wszystkich atrakcji strefowych przygotowanych przez partnerskie marki, a dodatkowo czekają na Ciebie do wyboru masterclass, które poprowadzą topowe osobowości świata piękna znane m.in. z instagrama takie jak. Mimi Choi, Dolly, Patrycja Dobrzeniecka, czy Klaudia Owczarek. Twoją wizytę osłodzi gwarantowana paczka pełna kosmetyków o wartości min. 700 zł. Spiesz się – ilość tych biletów jest ograniczona.

Więcej informacji o wydarzeniu na: www.sephorawonderland.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *