Moda

Stradivarius prezentuje kampanię #ALLNEUTRALS z udziałem Kasi Sienkiewicz

Kasia Sienkiewicz, piosenkarka i członkini zespołu Kwiat Jabłoni, Carlota Weber, fotografka i twórczyni treści oraz Sarah Monteil, młoda projektantka i twórczyni treści, wzięły udział w najnowszej kampanii marki Stradivarius – #ALLNEUTRALS.

„Szukam cichych miejsc blisko natury, aby odnaleźć spokój i harmonię. Bycie blisko własnych myśli jest niezbędne, by znaleźć inspirację i komponować.”
Kasia Sienkiewicz

„Światło inspiruje i kształtuje mnie jako fotografkę. Promienie słońca, cienie rzucane przez otoczenie… Kocham podróże i naturę. To ogromny przywilej, że mój zawód pozwala mi przekazywać światu emocje i doświadczenia.”
Carlota Weber

„W swoich stylizacjach dużo uwagi poświęcam fakturze i objętości. Na ciepłe miesiące szukam lekkich materiałów oraz uniwersalności. Uwielbiam neutralne barwy.”
Sarah Monteil

Stradivarius podkreśla piękno prostoty w kampanii, w której dominują neutralne odcienie i lekkie materiały. W kolekcji wyróżniają się między innymi minimalistyczne sukienki, marynarki, głębokie dekolty na plecach, asymetryczne fasony oraz paleta barw sięgająca od bieli i beżów, przez czerń aż po pastele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *