Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Georgia i Lizzy Jagger oraz Jerry Hall w kampanii Reserved
piątek, 28 listopada 2014 14:55

W wiosennej kampanii marki Reserved obok Georgii May (twarzy Reserved w minionym sezonie) zobaczymy jej siostrę Lizzy Jagger i matkę Jerry Hall. Reserved jest pierwszą marką na świecie, której udało się zaprosić do współpracy wszystkie trzy modelki na raz. Jerry Hall wraz z córkami promować będą wiosenną kolekcję we wspólnej  sesji zdjęciowej, która właśnie powstaje w Los Angeles.

 

Georgia i Lizzy Jagger oraz Jerry Hall w najnowszej kampanii ReservedEkskluzywna kampania realizowana jest w atmosferze kipiącej od stylu i kobiecej energii. Sceneria sesji to przykład amerykańskiej modernistycznej architektury z drugiej połowy XX wieku. Takie tło wspaniale pasuje do charakteru kolekcji, w której wiele jest akcentów z lat 70.

 

Georgia i Lizzy Jagger oraz Jerry Hall w najnowszej kampanii ReservedObecność Jerry Hall, która ma status ikony mody tej dekady, dodatkowo wzmaga skojarzenia stylistyczne z estetyką lat 70. Z kolei młode siostry Jagger z pewnością wprowadzą do projektu powiew modowej świeżości. Autorem zdjęć jest polski fotograf Mateusz Stankiewicz.

 

Georgia i Lizzy Jagger oraz Jerry Hall w najnowszej kampanii ReservedGeorgia i Lizzy Jagger oraz Jerry Hall w najnowszej kampanii Reserved

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane