Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Ubrania z bawełny organicznej w salonach Reserved
środa, 24 lutego 2016 09:12

 

Marka Reserved wprowadziła do sprzedaży gamę produktów z bawełny organicznej. Bawełna organiczna to surowiec naturalny. Jest najbardziej bezpieczna, zarówno dla zdrowia użytkowników ubrań, które są z niej wykonywane, jak i dla osób pracujących przy produkcji. Ze względu na specyficzny proces wytwórczy (prowadzony bez użycia chemii, wyłącznie na ściśle kontrolowanych ekologicznych plantacjach) jest to również surowiec, którego uprawa jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Na bawełnie organicznej zyskują więc wszyscy: natura, konsumenci i uczestnicy łańcucha dostaw.

 

Ubrania z bawełny organicznej w salonach ReservedZ kolekcji marki Reserved klienci mogą wybrać dwa rodzaje produktów wykonanych z użyciem bawełny organicznej – pierwsze z nich to ubrania uszyte z tkanin zawierających bawełnę organiczną, drugie zaś to modele wykonane w procesie organicznym z użyciem bawełny organicznej. Odzież wykonana w procesie organicznym poza tym, że zawiera w składzie surowcowym bawełnę ekologiczną, dodatkowo również każdy z kolejnych etapów jej powstania: od przędzenia, po produkcję włókniny, farbowanie, wykonywanie nadruków na wykańczaniu gotowych modeli skończywszy, odbywa się w certyfikowanym zakładzie produkcyjnym. To najbardziej zaawansowany model zarówno pod względem kontroli warunków produkcji, jak i monitorowania jej wpływu na osoby zaangażowane w ten proces oraz na środowisko. Modele w kolekcji powstałe w procesie organicznym to nasz świadomy wybór w kierunku odpowiedzialnej mody.

 

Ubrania z bawełny organicznej w salonach ReservedProdukty Reserved Organic Cotton także w swoim designie będą nawiązywały do filarów ekologii, świadomej konsumpcji, odpowiedzialnego biznesu i fair trade. Ich styl opiera się o prostotę i naturalność. Znaczenie mają klasyka, wysoka jakość, uniwersalizm, i minimalizm, jako najistotniejsze wyznaczniki stylu linii Organic. Produkty Organic Cotton będą stanowiły integralną część wszystkich linii produktowych Reserved, w tym linii dziecięcych oraz premierowej w tym sezonie linii Newborn.

 

Ubrania z bawełny organicznej w salonach ReservedUbrania z bawełny organicznej w salonach ReservedUbrania z bawełny organicznej w salonach ReservedUbrania z bawełny organicznej w salonach ReservedUbrania z bawełny organicznej w salonach Reserved

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane