Uroda

Wind Flowers – nowy zapach domu perfumeryjnego Creed już w Perfumeriach Quality Missala

Dom perfumeryjny Creed prezentuje Wind Flowers – najnowszy, świeży i kwiatowy zapach dla pań. Długo oczekiwany zapach powstawał w pracowni mistrza perfumiarstwa Oliviera Creeda aż 5 lat. Perfumiarz zainspirował się połączeniem gracji i siły unoszonej wiatrem tancerki i stworzył piękny, musujący, kwiatowy zapach z magicznymi nutami przywodzącymi na myśl drzewny nugat. W Wind Flowers Olivier Creed połączył energię dynamicznego ruchu ze zwiewnością i delikatnością.

Kwiatowy i świeży zapach otwiera słodki aromat jaśminu wielkokwiatowego otoczony przez pikantne nuty kwiatu pomarańczy i słodycz soczystej brzoskwini. W miękkim i głębokim sercu ciepłe drzewo sandałowe współgra z jaśminem sambac, tuberozą i różą. Mgła irysa i piżma pogłębia bazę, a pachnąca nuta kwiatu pomarańczy i kremowych pralin równoważy ten kwiatowy, lecz jednocześnie delikatnie mroczny zapach.

Inspirowany siłą unoszącej się w powietrzu tancerki, Wind Flowers jest taneczną podróżą oraz opowieścią pełną zmysłowych ruchów i refleksyjnych przemyśleń. Muzą dla Wind Flowers jest Lauren Cuthbertson. Prócz technicznej sprawności i muzykalności Cuthbertson słynie z doskonałej gry aktorskiej oraz wykorzystania perfum do swoich scenicznych kreacji. Kiedy wchodzi na scenę emanuje niesamowitą wewnętrzną głębią. Współpracując ze swoim osobistym perfumiarzem, tworzy zapachy nie tylko dla poszczególnych ról, ale nawet dla poszczególnych scen. „W tak krótkim czasie jest naprawdę dość trudno szybko przekazać publiczności sedno sceny. Zapach stawia mnie w odpowiednim miejscu i czasie. Przemawia do mnie mocniej niż jakakolwiek zmiana kostiumów lub rekwizytów”. Perfumy przybliżają tancerkę do jej postaci, a Wind Flowers to wyrazisty zapach, który zainspiruje ludzi na całym świecie, ponieważ jest taneczną podróżą oraz opowieścią pełną zmysłowych ruchów i refleksyjnych przemyśleń.

Nowoczesny flakon Wind Flowers ukazuje kontrast między siłą a wdziękiem. Do dziedzictwa Creed nawiązuje wytłoczony na opakowaniu znak Fleur de Lis oraz charakterystyczna srebrna kokardka.

Rodzina: kwiatowo-orientalna (kwiatowo-ambrowa)
Nuty głowy: jaśmin z Indii, kwiat pomarańczy z Tunezji, brzoskwinia
Nuty serca: jaśmin sambac, tuberoza (absolut), róża, sandałowiec z Indii
Nuty bazy: irys, kwiat pomarańczy z Tunezji, piżmo, praliny
Cena: 1095 zł/75 ml

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *