Dom

Wiosenne nowości IKEA

Nadchodzi czas, kiedy możemy odrzucić zimowe pierzyny i uporządkować swoją przestrzeń, otwierając ją na nowe możliwości. Od kreatywnych sposobów na przekształcenie przedpokoju w miejsce do pracy, po szybkie sztuczki na organizacje i wprowadzenie nowych kolorów – z IKEA nabierzesz świeżego spojrzenia na swój dom.

Wraz z przebudzeniem z zimowego snu warto zadbać o naszą najbliższą przestrzeń, otwierając się na nowe szanse. Jak pokazuje ostatni raport IKEA Życie w Domu 2021 jedna czwarta (26%) osób na całym świecie twierdzi, że hobby lub osobiste projekty są dla nich ważne, ponieważ pomagają im utrzymać dobre samopoczucie. Wyczaruj więc więcej miejsca na swoje pasje z nowościami IKEA. Niektórzy nazwaliby to magią, ale to zasługa inteligentnego przechowywania. Stosy poduszek i koców, albo sterty książek czy zimowych kurtek możemy ukryć, wykorzystując pojemniki DRÖNJÖNS idealnie pasujące do otwartego schowka pod łóżkiem PLATSA. Co jeszcze warto zrobić, aby zbędne przedmioty zniknęły z widoku? Można ograniczyć rozpraszające obiekty do minimum dzięki eleganckiej szafce pod TV RANNÄS. Funkcjonalna konstrukcja umożliwia skuteczne ukrycie nieestetycznych kabli i sprzętu tak, aby pozostały niewidoczne, a szklane drzwi nie stanowiły przeszkody dla pilota. Stworzenie wokół siebie estetycznego i uporządkowanego wnętrza z pewnością zaowocuje poczuciem komfortu oraz spokoju. Kiedy wszystko jest na swoim miejscu łatwiej się skupić na tym, co naprawdę ważne – czasie spędzonym z rodziną, odkrywaniu nowych pasji lub po prostu chwilach spokoju.

Nasze domy muszą się nieustannie zmieniać, stając się na przemian biurami, salami zabaw, siłowniami, restauracjami i wieloma innymi pomieszczeniami. W takich sytuacjach ciężko jest złapać odpowiedni rytm i wsłuchać we własne potrzeby. Jednak wszystko jest możliwe, wystarczy dobra organizacja. Potrzebne będą produkty, które potrafią dostosować się do zmieniających oczekiwań użytkowników. Potrzebujesz czasu i przestrzeni, aby wcisnąć gdzieś trening? Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom do przechowywania, twoje biuro może dorabiać po godzinach jako siłownia. W wielofunkcyjnej szafce na kółkach TROTTEN możesz schować wszystkie niezbędne rzeczy do treningu, a także usiąść na niej przy biurku. Funkcjonalność i lepsza organizacja pomieszczeń wpłynie pozytywnie na jakość spędzanego w nich czasu.

Wyjątkowe przedmioty wymagają specjalnego traktowania. Wyeksponuj swoje skarby w kolorowej witrynie FABRIKÖR, która pozwoli je podziwiać w należyty sposób. Wiosna to idealny czas również dla tych, którzy sami lubią tworzyć niepowtarzalne rzeczy i zdobić wnętrza, wykorzystując własne pomysły. Można stworzyć obrazki z wzorzystych tkanin lub kolaże, albo pobawić się resztkami farby i nadać pudełkom KNAGGLIG osobisty charakter. Warto też wprowadzić miły nastrój, wykorzystując lampę wiszącą HÖGVIND, a także nowe kolory np. z pomocą pudełek i segregatorów TJENA w żywych wiosennych barwach. Każdy pomysł na umilenie sobie codzienności w domu jest dobry.

Każda łazienka może stać się domową i elegancką oazą relaksu. Wystarczy kilka drobnych sztuczek, dzięki którym łatwo będzie zapanować nad wszędobylskimi kosmetykami, na wpół zużytą pastą do zębów rzuconą na brzeg umywalki i stertą prania. Szafka pod umywalkę GODMORGON pomieści naprawdę wiele, a lampa ścienna HAVSDUN dzięki regulacji natężenia wprowadzi odpowiedni nastrój. Ręcznie pleciony bambusowy kosz na pranie SALUDING uwolni łazienkę od nadmiaru rzeczy i pozwoli prawdziwie się zrelaksować. Najładniejsze buteleczki, perfumy oraz równo zwinięte czyste ręczniki można wyeksponować na minimalistycznym regale EKENABBEN, nadając łazience niepowtarzalny klimat spa. Wystarczy zapalić świeczkę i przygotować pachnącą relaksującą kąpiel. Każdemu przyda się chwila oddechu od wiosennych porządków i zastrzyk pozytywnej energii na nowy rok.

Grupa Inter IKEA i Grupa Ingka podjęły decyzję o wstrzymaniu działalności IKEA w Rosji i Białorusi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *