Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Sukienka Miss Polonia może być Twoja
czwartek, 07 listopada 2013 11:43

Kandydatki do tytułu Miss Universe od kilku dni przygotowują się wspólnie do finału, podczas którego wybrana zostanie najpiękniejsza. Odbyły się już pierwsze pokazy i eliminacje – kandydatki prezentowały m.in. suknie narodowe. Pojawiają się już też pierwsze spekulacje na temat finałowej trójki – czytelnicy serwisu Global Beauties, poświęconego konkursom miss i wyborom Miss Universe, wytypowali finalistki rywalizacji, wśród których znalazła się Paulina Krupińska.

 

Sukienka Miss PoloniaNa finałowy wieczór Paulina włoży wyjątkową kreację zaprojektowaną przez duet polskich projektantów – paprocki&brzozowski. Całość sukienki utrzymana została w pudrowo-różowej tonacji, a mieniący się gorset wyszywany jest kryształami Swarovskiego. Cieniowany dół nadaje sukience lekkości i podkreśla delikatną urodę Pauliny. Na uwagę zasługuje także przeznaczenie kreacji – 9 listopada, wraz z przyznaniem tytułu Miss Universe, zakończy się licytacja finałowej sukni na Zlotewyprzedaze.pl. Dochód z aukcji przekazany zostanie na rzecz podopiecznych Fundacji Przyjaciółka. Licytacja  rozpoczęła się w poniedziałek, 4 listopada i jest otwarta dla każdego. Aukcja dostępna jest pod linkiem: http://www.zlotewyprzedaze.pl/catalog/Licytacja .

 

Sukienka Miss Polonia

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane