Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Gwiazdy na pokazie kolekcji Véronique Tomasza Olejniczaka
wtorek, 15 kwietnia 2014 10:17

9 kwietnia w Soho Factory Tomasz Olejniczak, twórca i projektant TOMAOTOMO, zaprosił  na swój pierwszy autorski pokaz, w trakcie którego zaprezentował kolekcję Véronique.

 

Gwiazdy na pokazie kolekcji Véronique Tomasza OlejniczakaNajnowsza kolekcja TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak zatytułowana Véronique to kwintesencja kobiecości i niewymuszonej elegancji. Znalazły się tu zarówno dopasowane sylwetki z linią podkreślającą kobiece kształty, jak i bardziej swobodne fasony. „To projekty stworzone dla pewnej siebie i ambitnej kobiety, która lubi zabawę modą, a stroi się przede wszystkim dla siebie i swojego dobrego samopoczucia” – mówi projektant. Kolory proponowane przez Tomasza Olejniczaka na najbliższy sezon to biel, ecru, pudrowy róż, błękit, a także ciepłe odcienie maliny i czerwieni.

 

TOMAOTOMO by Tomasz OlejniczakTOMAOTOMO by Tomasz OlejniczakTOMAOTOMO by Tomasz OlejniczakTOMAOTOMO by Tomasz OlejniczakNa pokazie Tomasza pojawiło się sporo gwiazd, m.in. muza projektanta Weronika Książkiewicz, Omenaa Mensah, Joanna Jabłczyńska, Paulina Sykut, Agnieszka Sienkiewicz, Kasia Sokołowska, Agnieszka Popielewicz.

 

Agnieszka KawiorskaAgnieszka Kawiorska

 

Agnieszka PopielewiczAgnieszka Popielewicz

 

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz

 

Aleksandra KisioAleksandra Kisio

 

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska

 

Candy GirlCandy Girl

 

Dorota WilliamsDorota Williams

 

Ewelina RydzyńskaEwelina Rydzyńska

 

Ilona FelicjańskaIlona Felicjańska

 

Joanna JablczyńskaJoanna Jabłczyńska

 

Kasia SokołowskaKasia Sokołowska

 

Katarzyna BurzyńskaKatarzyna Burzyńska

 

Omena MensahOmena Mensah

 

Paulina SykutPaulina Sykut

 

Weronika KsiążkiewiczWeronika Książkiewicz

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane