Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Georgia May Jagger nową twarzą Reserved
poniedziałek, 16 czerwca 2014 09:33

Nową twarzą Reserved zostanie Georgia May Jagger, która wystąpi w kampanii Let’s Fashion na sezon-jesień zima 2014-2015. Georgia to top modelka niewątpliwie licząca się w świecie mody. Do tej pory pojawiła się w kampaniach Rimmel, Chanel Resort, Hudson Jeans, Just Cavalli i wielu innych. Gościła na okładkach najlepszych pism takich jak: Vogue, Elle, i-D czy Harper’s Bazaar.

 

Georgia May Jagger nową twarzą ReservedJuż jesienią będzimy mogli ją oglądać w najnowszej kampanii Reserved. Sesja odbędzie się w Londynie, skąd pochodzi Georgia May Jagger. Modelka otworzy również pokaz kolekcji Reserved, który odbędzie się w stolicy Niemiec 10 lipca podczas Berlin Fashion Week.

 

Georgia May Jagger nową twarzą ReservedGeorgia May Jagger nową twarzą ReservedGeorgia May Jagger nową twarzą ReservedGeorgia May Jagger nową twarzą ReservedGeorgia May Jagger nową twarzą Reserved

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane