Klienci

Aktualności2

Wiosna już w IKEA

Wiosna już w IKEAW tym sezonie zatroszczmy się o swoje cztery kąty i pomóżmy im rozkwitnąć. Nowości IKEA to nie tylko drobne dekoracje czy minimalistyczne formy, ale też produkty wykonane z naturalnych włókien.

 
Kosmetyki naturalne a ciąża

Czy wszystkie kosmetyki naturalne w ciąży są bezpieczne? Jak analizować składy i nie zwariowaćBędąc w ciąży, powinnaś przyjrzeć się swoim kosmetykom – nawet tym naturalnym. Podpowiadamy, jakich substancji unikać oraz co powinno znaleźć się w kosmetyczce przyszłej mamy.

 
Pierwszy na świecie flagowy sklep Hunter
wtorek, 17 czerwca 2014 10:07

Kultowa marka Hunter zapowiedziała otwarcie swojego pierwszego na świecie flagowego sklepu. Jak na brytyjską ikonę przystało, sklep będzie mieścił się w centrum Londynu przy Regent Street. Start planowany jest na jesień tego roku.

 

HunterSklep o powierzchni prawie 500m2 będzie odzwierciedlał wizję marki pod wodzą jej dyrektora kreatywnego Alasdhaira Willisa. Hunter nie chce kojarzyć się już tylko ze swoimi kultowym gumowym obuwiem. Marka rozszerzyła swoją ofertę o odzież outdoorową, akcesoria oraz dzianinę z linii Hunter Original, która była prezentowana podczas ostatniego Londyńskiego Tygodnia Mody w lutym tego roku.  Hunter konsekwentnie dąży do tego, aby być marką lifestylową. W sklepie oprócz kolekcji na sezon jesień-zima 2014/2015 ma pojawić się także specjalna linia performance – Hunter Field, której premiera zapowiadana jest na koniec tego roku.

 

HunterHistoria Hunter rozpoczęła się w 1856 roku i liczy już ponad 150 lat. Marka podbiła świat mody dzięki Kate Moss, która w 2005 roku została w nich sfotografowana na festiwalu Glastonbury. Od tamtej pory Hunter wciąż rozbudowuje swoją ofertę, zachowując przy tym swój unikalny styl.

 

Hunter

 
Reklama
  • MomMe
    MomMe
  • Program Good For w Sephora
    Sephora
  • tołpa® pure trends
    tołpa® pure trends
Reklama

Ostatnio komentowane