Lifestyle

Wystarczą 2 minuty, by za pomocą swojego ciała zmienić stan umysłu. Nowe wydanie światowego bestsellera Amy Cuddy

Wznieś ręce do góry lub stań w pozie Wonder Woman – poczujesz odwagę i siłę, a twoje nastawienie do czekającego cię zadania zmieni się na bardziej pozytywne. To biologia działa na twoją korzyść. Amy Cuddy pokazuje, jak dzięki tak prostym trickom możesz zbudować w sobie poczucie pewności siebie. Poparta naukowymi dowodami rewolucyjna teoria autorki mówi, że pewność siebie można wytrenować.

„W przeciwieństwie do wielu książek o samodoskonaleniu Wstań! jest zarazem konkretna i inspirująca, prosta i ambitna – a przede wszystkim naprawdę mocna”.
„New York Times”

„Wstań! jest dokładnie taką książką, jakiej świat potrzebuje”.
Robert Cialdini

„Time” zaliczył autorkę do wpływowego grona, tych którzy zmieniają zasady – „Game Changers 2012”.

„Z książki Cuddy wyziera pokora i pokłady uroku osobistego. Przenika ją autentyczne pragnienie autorki, by pomóc osobom pozbawionym pewności siebie i pełnym niepokoju w trwającej obecnie epoce lęku. Wstań! jest zarazem konkretna i inspirująca, prosta, ale ambitna – i przede wszystkim ma w sobie wielką siłę”.
Heather Havrilesky, New York Times Book Review

„Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy pragną osiągnąć maksimum swoich możliwości”.
Kim Hubbard, People (Book of the Week)

Poprzez praktyczne i zarazem głębokie rady Amy Cuddy pokazuje, jak przywołać najprawdziwszą i najlepszą wersję siebie w chwilach, gdy najbardziej tego potrzebujemy. Emocje są zaraźliwe. Jeśli my wyrażamy sobą optymizm i opanowanie, są duże szanse, że świat odpłaci nam stosowną monetą”.
Michael Wheeler, Harvard Business School, autor książki The Art of Negotiation

„Traktat o tym, jakie to ważne, by wreszcie wstać”.
Forbes

Amy Cuddy wcale nie miała być naukowcem. Tak naprawdę nie miała nawet skończyć szkoły. Jako nastolatka uległa wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego doznała poważnego urazu głowy. Lekarze powiedzieli, że walczą o to, aby w pełni odzyskała swoje zdolności umysłowe i ukończyła szkołę. Okazało się, że wszyscy się mylili. Dzisiaj Cuddy jest psychologiem społecznym pracującym w Harvard Business School. Na co dzień zgłębia zachowania niewerbalne, prowadzi także liczne szkolenia, podczas których uświadamia słuchaczom, jak duży wpływ na postrzeganie przez innych wywiera postawa ciała.
Jej spektakularny występ na TED obejrzało ponad 63 miliony ludzi (ta liczba stale rośnie).

Premiera: 27 kwietnia 2022
Wydawnictwo: Znak Literanova

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *