Lifestyle

Jak sięgnąć po szczęście? Nowa książka Oprah Winfrey i Arthura C. Brooksa

Chcemy pomóc Wam dostrzec, że nie jesteście bezradni wobec tego wszystkiego, co przynosi życie. Dzięki lepszemu zrozumieniu sposobu działania Waszych mózgów i umysłów możecie zbudować takie życie, jakiego pragniecie – zaczynając od własnych emocji, a potem zwracając się ku swoim bliskim, przyjaciołom, przemieniając swoje życie zawodowe i duchowe. W naszym życiu to się sprawdziło – może zadziałać także w Waszym!
Oprah Winfrey i Arthur C. Brooks

ARTHUR C. BROOKS jest profesorem Uniwersytetu Harvada, gdzie prowadzi zajęcia na temat szczęścia. Założył popularną kolumnę How to Build a Life w amerykańskim miesięczniku „The Atlantic”. Jest też uznanym mówcą publicznym i autorem bestsellerowych książek.

Jako znana osobowość medialna i pionierka komunikacji, OPRAH WINFREY zbudowała wyjątkowe więzi z ludźmi na całym świecie. Dzięki swojemu programowi The Oprah Winfrey Show, przez 25 lat bawiła, uświadamiała i podnosiła na duchu miliony widzów. Jej osiągnięcia jako filantropki, a także zaangażowanie w edukację i czytelnictwo sprawiły, że stała się jedną
z najbardziej szanowanych i podziwianych osób publicznych.

Rekomendacje:
„Wszyscy chcemy być szczęśliwi – nie znam ani jednej osoby, która o tym nie marzy. Ale czy wiemy, jak po to szczęście sięgać? Po czym je poznać? Brooks i Winfrey uświadamiają nam, że jeżeli nie zadbamy o swoje szczęście, to ono samo do nas nie przyjdzie. A to, od czego należy zacząć, to wzięcie odpowiedzialności za to, jak nam się żyje”.
JOANNA FLIS

„Ta książka może poprawić jakość naszej codzienności. Autorzy stawiają właściwe pytania i proponują rozwiązania, które pomogą zmienić nasze przekonania na temat szczęścia, emocji, odpowiedzialności iwłasnego „ja”. To swoisty most, na końcu którego czeka nas poczucie głębokiego samopoznania i wpływu – realnego wpływu na swoje życie”.
MARIANNA GIERSZEWSKA

Życie, którego pragniesz. Sztuka i nauka sięgania po szczęście
Arthur C. Brooks, Oprah Winfrey
Tłumaczenie: Jan Halbersztat
Premiera: 15.02.2024
Wydawnictwo: Znak Literanova
Liczba stron: 320
Oprawa: broszurowa ze skrzydłami
Cena: 49,99 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *