Uroda

Bandi wspiera kobiety w samobadaniu piersi

Firma Bandi Cosmetics wspiera kobiety w badaniu piersi i aktywnie przyłącza się do kampanii społecznej Dotykam=Wygrywam, której celem jest promocja zdrowia piersi poprzez ich regularną samokontrolę.

Rak piersi jest najczęściej występującym w Polsce nowotworem złośliwym u kobiet. Z danych Krajowego Rejestru Nowotworów wynika, iż stanowi on aż 25% wszystkich zachorowań na nowotwory rozpoznawane wśród kobiet. W 2020 roku chorobę tą zdiagnozowano u 24 644 kobiet, z czego aż 8 805 zmarło. Przyczyną tych zgonów jest w dużym stopniu zbyt późne wykrycie zmań nowotworowych. Choroba zdiagnozowana we wczesnym etapie jest niemal w 100 proc. wyleczalna. Im wcześniejsze stadium nowotworu tym większa szansa na jego wyleczenie. Dlatego tak ważne jest samobadanie biustu.

Dotykam=Wygrywam zachęca Polki, by pokochały własne piersi i dbały o ich zdrowie, począwszy już od okresu dojrzewania. Kampania wspiera Fundację Wsparcie na Starcie w budowaniu wśród kobietach zdrowych nawyków i pozytywnego nastawienia do własnego ciała i piersi. W akcji bierze udział wiele osób dobrej woli i znanych kobiet m.in. aktorka Daria Widawska, projektantka Lidia Kalita, influencerka Racja Pielęgnacja, dziennikarka Dorota Gardias.

Bandi dokłada w tym roku swoją cegiełkę do akcji w postaci ujędrniającego kremu do biustu ułatwiającego masaż i samokontrolę piersi. Cały dochód ze sprzedaży kremu zasili konto Fundacji Wsparcie na Starcie.

Ujędrniający krem do codziennej pielęgnacji biustu, szyi i dekoltu Bandi poprawia sprężystość, elastyczność, wygładzenie oraz nawilżenie skóry, pozostawiając ją odżywioną i jedwabiście gładką w dotyku. Bogaty w kojącą magnolię, nawilżającą trehalozę, regenerujące połączenie witaminy E i oleju makadamia przeciwdziała przedwczesnej utracie jędrności, przesuszeniu i starzeniu się skóry dekoltu. Specjalistyczna formuła kremu ułatwia wykonanie krótkiego masażu w celu samobadania piersi, które jest jedną z najskuteczniejszych metod profilaktyki raka piersi. Cena: 29 zł

Jak wykonać samobadanie piersi? Wykonuj przed lustrem raz w miesiącu, tego samego dnia cyklu (najlepiej między 6. a 9. dniem cyklu). Krem rozprowadź na dekolcie oraz piersiach, następnie lewą rękę połóż z tyłu głowy, a prawą na lewej piersi. Zataczaj drobne kręgi na przestrzeni od obojczyka do piersi oraz na niej, starając się nie ominąć żadnego miejsca. Pamiętaj o pachach. Ściśnij brodawkę.

www.dotykamwygrywam.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *