Dom

BoConcept – The New Kollektion AW2022

Duńska marka BoConcept świętuje swoje 70. urodziny z nową kolekcją na sezon jesień-zima 2022. Ze względu na okrągłą rocznicę zaprezentowana oferta będzie szczególnie wyjątkowa. Jubileuszowa kolekcja będzie zawierać w sobie esencję duńskiego stylu oraz rzemieślniczego dziedzictwa marki, które kojarzy nam się z ponadczasowymi kształtami mebli oraz wysokiej jakości projektami.

The New Kollektion od BoConcept zostanie zaprezentowana we wrześniu 2022 roku i zawierać będzie zupełnie nowe projekty, tkaniny i materiały, jak i odnowione wersje kultowego wzornictwa, uwielbianego przez miłośników marki. Meble BoConcept odzwierciedlają poszczególne wartości oraz historię marki. Mowa tutaj o wysokiej jakości, funkcjonalności produktów oraz przede wszystkim o unikalności duńskiego designu.

Koncept projektów nawiązuje również do dzisiejszych, gwałtownie zmieniających się czasów, co sprawia, że często jesteśmy zmuszeni redefiniować swój dotychczasowy styl życia. Produkty zostały stworzone z myślą o tym, aby pasowały do aktualnych potrzeb oraz przyzwyczajeń użytkownika, dlatego też sprawdzą się jako elementy wielofunkcyjnej przestrzeni domowej oraz podczas pracy z domu. Spośród wielu produktów z nowej kolekcji znajdziemy tutaj m.in. nową sofę Berne, fotel Princeton oraz biurko Kingston.

SOFA BERNE
Projektant: Morten Georgsen

Sofa Berne oferuje minimalistyczny, nowoczesny design, który poza stylowym wyglądem zachęca wysokim oparciem, głębokim siedziskiem oraz wygodnymi poduszkami. Możemy odnieść wrażenie, że kanapa lewituje dzięki swoim czarnym, metalowym nóżkom. Nie znajdziemy tutaj żadnych ostrych rogów, co sprawi, że sofa z łatwością przekona nas swoim łagodnym wyglądem do odpoczynku.

FOTEL PRINCETON
Projektant: Morten Georgsen

Fotel Princeton to kolejny projekt, który z pewnością się wyróżnia. Lekka podstawa podkreśla organiczny kształt siedzenia, nadając mu delikatnego wyrazu. Design okalającego oparcia i miękkiego siedziska sprawia, że możemy poczuć się w nim naprawdę wygodnie. Całość wygląda ciepło i przytulnie.

BIURKO KINGSTON
Projektant: Morten Georgsen

Łącząc duży blat oraz miejsce do przechowywania, biurko Kingston zawiera w sobie wszystkie niezbędne elementy do zapewnienia maksymalnego komfortu pracy biurowej. Projekt charakteryzuje metalowa rama oraz zintegrowana szuflada, w której możemy schować niezbędne przybory. Forma mebla wpisuje się w lekką, nordycką stylistykę, poprzez organiczne linie oraz lekko pochylone nogi. Biurko dostępne będzie w kilku wykończeniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *