Lifestyle

Drobne rzeczy, które zmienią Twoje życie na lepsze

Gonimy za awansem, morderczo trenujemy, dążymy do ciągłego rozwoju, wykreślamy kolejne pozycje z listy zadań. W social mediach widzimy wytrenowane ciała, uporządkowane domy i magiczne suplementy, które podobno leczą ze wszystkich schorzeń. To przytłaczające!

Natalia Sosin-Krosnowska przekona Cię, że nie musisz kupować karnetu na siłownię, uczyć się pięciu języków obcych, rzucać wszystkiego i wyjeżdżać w Bieszczady, by Twoje życie było pełne i szczęśliwe. Możesz zadbać o swój dobrostan i osiągnąć mistrzostwo w self-care, wypracowując konkretne, proste i bezkosztowe nawyki.

Autorka przedstawia 52 sposoby na lepsze życie bez wydawania majątku – wszystkie sprawdziła na sobie. Wypróbuj choć jeden – od razu poczujesz różnicę. Może zaczniesz dzień od szklanki ciepłej wody albo spaceru po lesie? Czy działają? Tak, i ma to potwierdzenie w badaniach naukowych. Zmieniaj swoje życie krok po kroku – bez przymusu i superdokładnego planu.

Natalia Sosin-Krosnowska – politolożka, socjolożka, dziennikarka. Od 2014 roku prowadzi program „Daleko od miasta” na antenie DOMO+. Przez 20 lat pracowała w mediach, m.in. „Polityce” i Polsat News. Współpracowała z magazynami „Madame Figaro” i „Elle”. Porzuciła szybkie miejskie życie na rzecz domu na wsi. Kocha ludzi i chce się z nimi dzielić swoimi sposobami na dobre życie. W 2021 roku wydała książkę „Rozmowy przy stole”, będącą efektem jej podróży po najpiękniejszych agroturystykach w Polsce.

Premiera: 8 marca 2023 r.

Wydawnictwo: Znak Koncept

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *