Lifestyle,  Uroda

Kreatywna Sephora eksploduje pomysłami. Kalendarze adwentowe – Sephora Favorites…

SEPHORA FAVORITES ADVENT CALENDAR
Sprytny i innowacyjny kalendarz adwentowy to niewiarygodna selekcja produktów – łącząca uwielbiane przez wszystkich niezbędne kosmetyki i gorące nowości… Opakowanie w odcieniach złota i intensywnego różu zawiera 12 produktów nowych marek, 7 produktów w dużym formacie i 2 niespodzianki. Po otwarciu pudełko może być użyte w przyszłym roku…

Kalendarze adwentowe SephoraKalendarze adwentowe SephoraBez zdradzania wszystkich sekretów – dla zachowania chociaż części tajemnicy – oto, co znajdziesz w środku… Dużo makijażu (maskara Too Faced w formacie podróżnym, pomadka do ust Pillow Talk marki Charlotte Tilbury w pełnowymiarowym opakowaniu, krem do ust Rare Beauty i rozświetlacz Fenty Beauty w formacie mini), kosmetyki do pielęgnacji cery (produkty marek: Erborian, Fenty Skin, The Ordinary, Fresh oraz Innisfree), kosmetyki do pielęgnacji włosów (marek Olaplex i Moroccanoil) oraz zapachy (Juliette Has a Gun w formacie mini i miniaturowa wersja kultowego zapachu Caroliny Herrery – Good Girl). Innymi słowy – ta kompletna kolekcja adwentowa pozwoli Ci wyglądać pięknie w te Święta i zaczaruje koniec roku… Cena” 595 zł

W tym roku – z okazji nadchodzących Świąt – daj się ponieść kreatywności… Kolejny krok Sephora w kierunku personalizacji i ekodesignu – po raz pierwszy marka oferuje kalendarz adwentowy w wersji – Zrób to sam!

Kalendarze adwentowe SephoraKalendarze adwentowe SephoraTen świąteczny bohater jest opatrzony logo – Good For A Better Planet i może być wypełniony 1001 niespodzianek beauty – poczynając od produktów z linii Beauty To Go – wszystkich niezbędnych kosmetyków w formacie podróżnym.

Zaczynamy odliczanie…
W pudełku znajdziesz urocze bawełniane woreczki, ozdobione różową gwiazdką, ponumerowane od 1 do 24. Mogą być one zawieszone w formie 3 metrowej girlandy. To piękny i innowacyjny koncept – zarówno pod względem pomysłu, opakowania oraz materiałów, z których kalendarz jest wykonany.
Mały bonus: Ten kalendarz może być ponownie użyty w przyszłym roku! Cena” 85 zł

Kalendarze adwentowe – SEPHORA FAVORITES będą dostępne wyłącznie w Sephora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *