Uroda

La Perla wprowadza nowy zapach – Luminous Eau de Parfum

Marka La Perla, która słynie z luksusowej bielizny, dzięki niezrównanemu kunsztowi i intymnemu pojmowaniu kobiecej sylwetki projektuje prawdziwie luksusowe produkty, tworzone z troską, by kobiety czuły się piękne w każdej chwili swego życia.

Zaprojektowany przez kobiety dla kobiet, La Perla Luminous Eau de Parfum jest nową, genialną interpretacją oryginalnego zapachu La Perla Signature. Wprowadzony w 2020 roku oryginalny Signature Eau de Parfum oferuje najwyższą, uwodzicielską, włoską elegancję. Teraz, nowa Luminous Eau de Parfum wzmacnia zmysłowe, figlarne oblicza, które mogą sprawić, że osobowość kobiety rozświetli przestrzeń, w której się znajduje. Luminous Eau de Parfum jest tak radosny i pewny siebie, jak kobieta, która go nosi. Inspirowany stylem „peek-a-boo” koronkowych braletek La Perla, zamknięty w drzewnym lecz kremowym bukiecie kwiatowym.

Louise Turner (twórczyni oryginalnej Eau de Parfum) opracowała żywiołową interpretację oryginału: nowy zapach wzmacnia pewny siebie blask oryginału za pomocą nowych składników, aby odzwierciedlić te radosne chwile życia.

Słowa twórczyni:
„LuminousEau de Parfum to radosna i transformująca moc La Perli – zapach jest wibrujący, a zarazem energetyczny, czujesz się zarówno figlarnie, jak i pewnie. Nowe składniki dodają blasku od momentu pierwszego rozpylenia i promieniują długo, nawet przez całą noc. Moim celem jest sprawić, aby naturalny blask kobiety rozbłysnął”.  

Podczas gdy śmiałe górne nuty przywołują kwiatowy, piżmowy i elegancki aromat nasion Ambrette jednocześnie delikatnie pochodzący od Hibiskusa, musujący zmysłowy Jaśmin oferuje bogatą, ale złożoną warstwę w sercu zapachu – prawdziwą celebrację kobiecej siły. Pod powierzchnią unoszą się słodkie nuty drzewa cedrowego, które dodają zapachowi otuchy i kojącego blasku.

Zarówno Signature Eau de Parfum, jak i Luminous Eau de Parfum zachwycają eleganckimi, dekoracyjnymi kwiatami, przeplatanymi złożonymi korzennymi nutami jaśminu – prawdziwe święto kobiecej siły. Jednak pachnąca, słodka i kojąca esencja drzewa cedrowego przenika do Luminous Eau de Parfum, nadając kompozycji nową teksturę i ciepło.

Zainspirowany ulubionym morelowym odcieniem z kolekcji bielizny La Perla, zapach i wykończenie flakonu zostały stworzone tak, aby nadać przezroczystemu flakonowi subtelne, ale urzekające wykończenie, skrzące się od wewnątrz. Ukoronowany lśniącą perłową kulą – klejnotem w koronie – Luminous nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia luksus na co dzień, na toaletce lub w podróży, a także jest tak przyjazna, radosna i pewna siebie, jak kobieta, która nosi to.

Tak jak La Perla to luksusowa bielizna, tak La Perla Beauty to luksusowe kosmetyki. Marka czci swoje rzemieślnicze dziedzictwo, tworząc luksusowe produkty, które są przemyślane i mają etyczny, zrównoważony charakter. Ten etos opiera się na szacunku – wobec naszych ciał, naszego społeczeństwa i naszej planety.

Zapach LA PERLA LUMINOUS dostępny jest w sprzedaży w wybranych perfumeriach SEPHORA i na sephora.pl:
https://www.sephora.pl/p/la-perla-signature-luminous—woda-perfumowana-P10044170.html
La Perla Luminous Eau de Parfum   30ml / cena : 315 zł
La Perla Luminous Eau de Parfum   50ml / cena : 459 zł
La Perla Luminous Eau de Parfum   90ml / cena : 649 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *