Uroda

Makeup by Mario – premiera w Europie na wyłączność w Sephora

Sephora ogłosiła europejską premierę marki Makeup by Mario, której produkty będą dostępne na wyłączność w perfumeriach stacjonarnych i online.

Mario Dedivanovic – jeden z najbardziej wpływowych i obserwowanych w mediach społecznościowych wizażystów swojego pokolenia – jest prawdziwym mistrzem rzemiosła beauty. Mario – niezawodny lider i pionier innowacji branży kosmetycznej – jest wizjonerem, który nadal kształtuje krajobraz beauty, za sprawą swoich innowacyjnych produktów i technik makijażu, które nieustannie wyznaczają nowe trendy piękna na całym świecie. Stworzone z zamysłem, efektywne produkty oraz inteligentne formuły Mario, niezwykle łatwe w użyciu, są tworzone z wykorzystaniem najwyższej jakości składników. Te kluczowe produkty mają na celu odtworzenie charakterystycznych technik Mario, przy łatwej aplikacji.

„Premiera Makeup By Mario w Sephora w Europie to spełnienie moich marzeń. Jestem bardzo wdzięczny, że nareszcie możemy być częścią tego regionu. Nie mogę się doczekać, aż podzielę się z Wami moją marką. Mam nadzieję, że pokochacie moje produkty oraz techniki, z inspiracji których powstały – tak mocno jak ja”.
Mario Dedivanovic, Dyrektor Generalny i Dyrektor Kreatywny

Jednym z bestsellerów marki jest SoftSculpt® Transforming Skin Perfector – bronzer, rozświetlacz i puder wykończeniowy w jednym. Formuła, dostępna w pięciu odcieniach, jest niekomedogenna i tworzy transparentny efekt promiennego wykończenia. Niezwykłą popularnością cieszy się również Master Mattes® Eyeshadow Palette – paleta cieni do powiek w unikalnych odcieniach, inspirowanych różnymi odcieniami skóry.

Produkty marki Makeup By Mario będą dostępne wyłącznie w Sephora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *