Dom

Naturalnie czysty dom z nowościami Yope

Marka Yope stworzyła nowości do czyszczenia i pielęgnacji domu. Pierwszą z nich jest nowa linia YOPE Probiotics. To kontrola zapachów i dogłębne czyszczenie powierzchni domu, które jest dobre dla środowiska, a jednocześnie bezpieczne dla domowników. Wszystko dzięki przełomowej technologii mycia z użyciem probiotyków.

Świat bakterii to prawdziwe pole bitwy. Choć na co dzień nie dostrzegamy tego gołym okiem, w końcu i nas dosięgają efekty tej rywalizacji. Brud, brzydkie zapachy w domu, a nawet choroby, które nas dotykają, mają swoje źródło w tej mikrosferze.

Zanieczyszczenia są idealnym miejscem do rozwoju patogennych bakterii, które można uznać za naszych naturalnych wrogów. Dlatego przez lata były one zwalczane poprzez dezynfekcję powierzchni, drażniącymi substancjami takimi jak np. chlor. Badania dowodzą, że na wyjałowionej powierzchni z czasem powstaje o 75% więcej chorobotwórczych bakterii. Dlatego też trzeba było znaleźć nowe metody walki z nimi.

Linia YOPE Probiotics jest rozwiązaniem powyższego problemu. W składzie nowych produktów znajdują się składniki nazywane zieloną chemią, to m.in. soda oczyszczona czy kwasek cytrynowy. Jednak prawdziwą tajną bronią są organizmy mikrobiologiczne — szczepy bakterii Lactobacillus, czyli pałeczki kwasu mlekowego. Są one bakteriami niepatogennymi. W naturze ich zadaniem jest przetwarzanie odpadów. I to samo zadanie spełniają w środkach do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni domu od YOPE. Swoim działaniem likwidują warunki, w których mogłyby rozwijać się kultury chorobotwórczych bakterii. Namnażanie się dobrych bakterii sprawia, że dla tych patogennych nie ma już miejsca.

W rodzinie YOPE Probiotics znajdują się trzy produkty, które zadbają o bezpieczne i ekologiczne sprzątanie. Ich skład to aż w 97% składniki pochodzenia naturalnego.

PROBIOTYCZNY PŁYN DO MYCIA KUCHNI, który skutecznie, bez szorowania dezynfekuje i usuwa zabrudzenia oraz osady ze wszystkich zmywalnych powierzchni kuchennych — szafek, blatu czy nawet wnętrza piekarnika. Wnikając w szczeliny i zagłębienia eliminuje także nieprzyjemne zapachy i chorobotwórcze patogeny. Produkt sprzedawany jest w butelce ze spryskiwaczem dla łatwiejszego rozprowadzania płynu. Jego pojemność to aż 500 ml, a cena to jedyne 19,99 zł.

PROBIOTYCZNY PŁYN DO MYCIA KABIN PRYSZNICOWYCH, który czyści zarówno płytki ceramiczne, fugi, brodziki, jak i armaturę. Swoim działaniem ogranicza rozwój pleśni tworzącej się na ścianach i wilgotnych miejscach oraz obniża ryzyko wystąpienia alergii skórnych u ludzi. Produkt sprzedawany jest również w 500 ml butelce ze spryskiwaczem, a jego koszt to 19,99 zł.

PROBIOTYCZNA PASTA CZYSZCZĄCA, która jest uniwersalnym środkiem czyszczącym do wszystkich powierzchni — tych w kuchni, w łazience czy nawet na balkonie bądź w pomieszczeniu gospodarczym. Intensywnie oczyszcza wszystkie rodzaje powierzchni, takie jak ściany, armaturę czy płytki, nie niszcząc ich. Pasta w słoiczku o pojemności 200 ml, kosztuje 13,99 zł.

Wszystkie produkty z linii YOPE Probiotics są biodegradowalne, nietoksyczne oraz bezpieczne dla środowiska, ludzi i zwierząt.

Druga nowość to 5 nowych produktów przeznaczonych do mycia, czyszczenia i pielęgnacji domu FAMILOVE: płyn do mycia naczyń, płyn do podłóg, płyn uniwersalny, płyn do szyb oraz żel do toalet. Dzięki formule z receptury YOPE linia jest przyjazna dla ludzi, zwierząt i środowiska, a dzięki niezwykłej wydajności – również dla rodzinnego budżetu.

NAJBARDZIEJ RODZINNY PŁYN DO NACZYŃ
Skuteczny, bezpieczny i super wydajny – naturalny płyn do mycia naczyń YOPE FAMILOVE zaskakuje przyjemną konsystencją, świeżym zapachem lawendy oraz delikatnością. Skutecznie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia. Pozostawia naczynia czyste i lśniące, a dłonie miękkie i gładkie. Dzięki neutralnemu pH nie podrażnia skóry, a wielka, rodzinna butelka wystarczy na długo. Formuła złożona z 99% składników naturalnych oraz o niskim stopniu przetworzenia gwarantuje, że stosowanie płynu jest bezpieczne dla wszystkich domowników – małych, dużych i kudłatych. Cena 750 ml / 18,99 zł

NAJBARDZIEJ RODZINNY PŁYN DO PODŁÓG
Płyn do podłóg FAMILOVE delikatnie, ale skutecznie usuwa zanieczyszczenia ze wszystkich powierzchni – bezpiecznie czyści zarówno terakotę, marmur, jak i linoleum, a do tego pozostawia w powietrzu soczysty zapach świeżości i słonecznej lawendy. Co ważne nie pozostawia smug, a do tego zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego. Cena 750 ml /15,99 zł

NAJBARDZIEJ RODZINNY PŁYN UNIWERSALNY
Uniwersalny płyn z serii FAMILOVE w wielkiej butelce jest mega wydajny i co ważne przyjazny dla wszystkich domowników, ponieważ zawiera aż 96% składników naturalnych. Skutecznie i efektywnie czyści różne rodzaje powierzchni – delikatnie, ale stanowczo i niezawodnie usuwa brud z płytek, emalii, stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Pozostawia zapach świeżości, słonecznej lawendy i czystej satysfakcji bez smug. Cena 750 ml / 16,99 zł

NAJBARDZIEJ RODZINNY PŁYN DO SZYB
Naturalny płyn do szyb YOPE FAMILOVE działa błyskawicznie i skutecznie usuwa zabrudzenia z luster i szklanych powierzchni nie pozostawiając po tym smug. Niemiły dla kurzu, miły w użytkowaniu. Wystarczy spryskać i przetrzeć, żeby cieszyć się czystą i lśniącą powierzchnią. Jego formuła zawiera 88% składników pochodzenia naturalnego. Cena 750 ml / 14,99 zł

NAJBARDZIEJ RODZINNY PŁYN DO CZYSZCZENIA TOALETY
Z nim rodzinne sprzątanie dawno nie było tak przyjemne! Mowa o żelu do WC Yope FAMILOVE, który zapewnia 24h świeżości. Połączenie naturalnych składników, które stanowią 99% formuły żelu – kwasu cytrynowego, cytrynianu sodu i kwasu mlekowego, zjawiskowo skutecznie usuwa nalot i kamień. Nie pozostawia po sobie zacieków ani wątpliwości, a długotrwały zapach czystości jest gwarantowany. Cena 750 ml / 18,99 zł

Produkty YOPE FAMILOVE są przyjazne dla każdego domu – z Ziemią włącznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *