Moda

Nowe Ultraboost Light od adidas

adidas przedstawia najnowszą odsłonę swojej kultowej serii butów do biegania – Ultraboost Light. Nowa generacja technologii BOOST zapewnia dawkę wybuchowej energii, doskonałą amortyzację oraz komfort, z których słynie seria Ultraboost, a do tego zaskakuje lekkością. Dzięki unikalnej strukturze molekuł setek kapsułek BOOST, podeszwa jest teraz o 30% lżejsza, zwiększając efektywność biegacza na każdym dystansie.

adidas wspiera każdą biegową motywację, dlatego najlżejsze buty w historii linii Ultraboost zaprojektowano uwzględniając sugestie konsumentów. Wśród najważniejszych innowacji znalazły się:

– punkt Linear Energy Point, znajdujący się na podeszwie buta – został przeprojektowany tak, by zoptymalizować responsywność i wykorzystać pełnię potencjału nowego materiału Light BOOST,
– cholewka PRIMEKNIT+, lekka, doskonale oddychająca i zapewniająca perfekcyjne dopasowanie do stopy,
– podeszwa z nastawioną na osiągi gumą Continental™, zapewniająca optymalną przyczepność w każdych warunkach pogodowych.

Aby biegało się jeszcze lżej, nowe Ultraboost Light mają o 10% niższy ślad węglowy niż poprzednia wersja. Buty są dostępne w wybranych sklepach stacjonarnych i na adidas.com.pl/buty-bieganie w 9 wersjach kolorystycznych w wersji męskiej i 6 w wersji damskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *