Uroda

Nowość w Inglot – pielęgnacyjny podkład do twarzy Skin Focused SPF50

Inglot przedstawia nowy, pielęgnacyjny podkład do twarzy Skin Focused SPF50 łączący w sobie korzyści pielęgnacyjne i ochronę przeciwsłoneczną, z efektem rozświetlenia i średniego krycia. Jego innowacyjna formuła wzmacniająca mikrobiom skóry pomaga utrzymać zdrową równowagę cery. Podkład zawiera aż 94% składników pochodzenia naturalnego, jest bezpieczny i łagodny nawet dla wrażliwej skóry.

Dzięki aktywnym składnikom wzmacniającym barierę lipidową, kosmetyk chroni skórę przed utratą wilgoci i negatywnym wpływem środowiska. Dodatkowo, formuła podkładu jest wegańska, a wodoodporność sprawia, że podkład pozostaje na skórze przez cały dzień, chroniąc ją wysokim faktorem SPF50.
Skin Focused wykazuje właściwości antysmogowe, stabilizuje pH skóry i reguluje produkcję sebum, zmniejszając widoczność porów.

Podkład zapewnia wysoką ochronę przed szkodliwym wpływem promieniowania UVA, które odpowiedzialne jest za fotostarzenie się skóry i zmiany pigmentacyjne, oraz promieniowania UVB powodującym oparzenia posłoneczne i reakcje alergiczne. Kosmetyk dostępny jest w 15 odcieniach.

W składzie, który jest w 94% naturalny, znajdziemy m.in.:

  • Olej arganowy, który sprawia, że skóra staje się bardziej sprężysta, odżywiona i wygładzona.
  • Inulinę, czyli naturalny prebiotyk, który pomaga przywrócić równowagę mikrobioty skóry. Prebiotyk ten jest oparty na inulinie pozyskiwanej z korzenia cykorii i działa w sposób selektywny, wspierając organizmy ochronne, aby pomóc w odbudowie warstwy mikrobioty.
  • 100% mineralne filtry odbijające i rozpraszające ultrafiolet oraz pochłaniające szkodliwe promieniowanie.
  • Olej z nasion słonecznika: emolient tworzący warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni skóry, wygładza i regeneruje naskórek.
  • Hydrolizowane estry jojoba, które przedłużają trwałość makijażu, nawilżają, likwidują widoczność porów i zaczerwienienie. To naturalnie pozyskiwany, biodegradowalny, lotny emolient.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *