Uroda

Nowości Moroccanoil

Kiedy Carmen Tal (współzałożycielka marki) odkryła marokański olejek arganowy podczas swoich podróży, jej włosy zniszczone nieustannym farbowaniem – nagle uległy całkowitej metamorfozie. To cudowne doświadczenie sprawiło, że zapragnęła ona podzielić się magią kuracji, poprzez stworzenie pełnej kolekcji wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała.

MOROCCANOIL TREATMENT x ASIA PIETRZYK MOROCCANOIL TREATMENT FOR ALL HAIR TYPES – uniwersalna kuracja do każdego rodzaju włosów
Kuracja Moroccanoil – sztandarowy produkt marki – zyskuje nowe oblicze graficzne – w tej limitowanej edycji na lato 2023. Grafikę stworzyłą Asia Pietrzyk – niezależna projektantka ze Sztokholmu – miłośniczka koloru i formy. To wspaniały prezent dla tej kultowej formuły z bogatym w antyoksydanty olejem arganowym, która tak doskonale wygładza włosy, pozwala skracać czas ich suszenia, zwalcza ich puszenie się, przywraca pasmom miękkość i dodaje im blasku!

MOROCCANOIL TREATMENT x ASIA PIETRZYK MOROCCANOIL TREATMENT FOR FINE OR LIGHT-COLORED HAIR – kuracja do włosów cienkich i rozjaśnionych
Kuracja z edycji limitowanej z grafiką autorstwa Asi Pietrzyk jest również dostępna w specjalnej wersji do włosów cienkich i rozjaśnionych. Kolory są inne, ale idea tego małego i jednocześnie pełnego mocy dzieła sztuki pozostaje taka sama – reprezentowanie kobiet, które ujawniają się, szepcząc do Twojego ucha sekret ich piękna. Ich tajemnicą jest ten kultowy olejek – tak skuteczny w zmiękczaniu, wygładzaniu, wzmacnianiu i przywracaniu blasku cieńszym, delikatniejszym włosom, bez ich obciążania!

Nowości marki MOROCCANOIL są dostępne wyłącznie w Sephora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *