Uroda

Stapiz Sleek Line Repair & Shine

Gdy zimą włosy tracą połysk i stają się łamliwe, to znak, że potrzebują skutecznej regeneracji. Linia profesjonalnych kosmetyków Sleek Line REPAIR & SHINE to specjalnie dobrane składniki- wyciągi roślinne i proteiny jedwabiu, które przywracają włosom odpowiednie nawilżenie, wygładzają je, poprawiają ich podatność na układanie, zapobiegają elektryzowaniu, nadają im elastyczność, zdrowy wygląd i miękkość oraz jedwabisty połysk.

SZAMPON SLEEK LINE REPAIR – intensywnie nawilża i odżywia włosy zniszczone, nadając im blask i witalność.

DWUFAZOWA ODŻYWKA SLEEK LINE REPAIR – zapewnia głębokie nawilżenie, połysk i witalność, nie obciąża włosów i ułatwia ich rozczesywanie.

BALSAM SLEEK LINE REPAIR – odżywia włosy aż po same końce, nadając im połysk i miękkość. Działa antystatycznie, ułatwia rozczesywanie i modelowanie włosów.

ODŻYWKA JEDWABNA SLEEK LINE SILK – głęboko nawilża i regeneruje włosy, ułatwia ich rozczesywanie, nadaje włosom gładkość, miękkość oraz zdrowy i lśniący wygląd.

MASKA SLEEK LINE REPAIR – głęboko odżywia strukturę włosa, przywracając im miękkość i sprężystość.

Ceny:
Szampon z jedwabiem – 8,10 zł/300 ml
Dwufazowa odżywka – 24,30 zł/ 300 ml
Balsam do włosów – 20,20 zł/ 1000 ml
Odżywka jedwabna – 20,20 zł/ 30 ml
Maska do włosów – 14,50 zł/ 250 ml

Profesjonalne kosmetyki do włosów Stapiz – Professional Hair Cosmetics z linii Sleek Line REPAIR & SHINE są do kupienia w hurtowniach i sklepach fryzjerskich (stacjonarnych i internetowych).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *