Moda

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy x Medicine

Tej zimy Medicine stworzyło kolekcję razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy na jej 31. Finał. 15% dochodu ze sprzedaży kolekcji Medicine przekaże Fundacji, która w tym roku gra pod hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych!”. Cel jest szczytny, warto dołączyć.

„Wielkie dzięki, że mogliśmy się podzielić naszymi kolorowymi projektami z Medicine. Marka wzięła z nich całymi garściami to, co najbardziej energetyczne i przyjazne dla oka, i zrobiła z tego coś, co po prostu przylega cudowną atmosferą naszej Fundacji do każdego – dużego czy małego. Marka Medicine zrobiła to na piątkę z plusem” – mówi Jurek Owsiak.

Kolekcja jest dostępna w salonach stacjonarnych marki oraz online na wearmedicine.com. To różnorodne propozycje stworzone dla niej i dla niego, które pokolorują zimowy krajobraz za oknem i dodadzą energii, m.in. bluzy, koszule, T-shirty, sukienki, spódnice. Kolekcja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy x Medicine to także gama akcesoriów pełnych intensywnych barw w sam raz na zimowy czas. Czapki, plecaki, torby bawełniane, chusty, uzupełnią każdy nietuzinkowy look.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *