Lifestyle

„Bajki” Natalie Portman jako wsparcie dla polskiej psychiatrii dziecięcej

Wydawnictwo Znak Literanova wspiera akcję charytatywną organizowaną przez ImpactCEE oraz Fundację TVN i z okazji wydania Bajek Natalie Portman przekazuje cały dochód ze sprzedaży na konto Fundacji TVN w celu zwiększenia dostępu do opieki psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci.

Bajki to nowe interpretacje trzech klasycznych opowieści. Ceniona aktorka przedstawia w nich uniwersalne problemy w czuły, przystępny dla dzieci sposób, zachęcając rodziców do podejmowania z najmłodszymi ważnych życiowych tematów.

„Chciałabym, żeby moje bajki były bezpiecznym miejscem, gdzie nie wartościuje się, nie ocenia, akceptuje inność, różnorodność, a przy tym, żeby były zabawne! Mam nadzieję, że te opowieści spodobają się Wam i Waszym dzieciom” — mówi autorka.

Wśród atutów tego wydania Bajek znajdują się także błyskotliwy przekład Michała Rusinka oraz przepiękne ilustracje autorstwa Janny Mattii.

Natalie Portman będzie prelegentką na konferencji IMPACT’23, odbywającej się 10-11 maja w Poznaniu, gdzie będzie także podpisywać fizyczne egzemplarze Bajek.

Książka-cegiełka jest dostępna do kupienia już dziś w serwisie Allegro, natomiast 15 maja pozostały nakład trafi do księgarń stacjonarnych i internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *