Dom

Bajkowy pokój dziecięcy

Wraz ze zbliżającym się Dniem Dziecka podpowiadamy, jak stworzyć przestrzeń odpowiadającą na wszystkie potrzeby najmłodszych.

„Mamo, tato, czy możemy zbudować bazę?”
Dzieci kochają przytulne miejsca pełne tajemnicy, dlatego tak często zachęcają rodziców do wspólnej budowy bazy. Zamiast prześcieradeł i koców wybierz praktyczne tipi, które każdego dnia będzie służyło Twojej pociesze za bezpieczną przestrzeń do marzeń.

„Chcę mieszkać w pokoju ze zwierzątkami!”
Lew, zając, a może jednorożec? Bez względu na to, które spośród nich najbardziej kocha Twoje dziecko teraz możesz spełnić jego marzenia! Kosze do przechowywania, poduszki i dywany w kształcie uroczych zwierzaków to najlepsza ozdoba dziecięcego pokoju.

„Zbudujemy w pokoju całe miasteczko!”
Dzieci uwielbiają odtwarzać świat dorosłych. Zabawa w sklep, w lekarza, budowanie dróg, gotowanie posiłków – to wszystko może wydarzyć się w dziecięcym pokoju. Dzięki klockom, autkom czy drewnianym zabawkom do odgrywania ról Twój maluch będzie miał jeszcze więcej pomysłów na świetną zabawę.

„Nie lubię ciemności!”
O spokojne sny dziecka zadbają lampki w urocze wzory, kinkiety i lampy podłogowe. Ich delikatne, przytłumione światło odstraszy wszystkie nocne koszmary i sprawi, że pociecha przestanie bać się ciemności.

„Zanim zasnę, powiem dobranoc przytulankom”
Poczucie bezpieczeństwa zapewnią dziecku ulubione przytulanki. W towarzystwie pluszowych zwierzątek wyciszy się i smacznie zaśnie. A bawiąc się nimi, będzie rozwijać swoją wyobraźnię.

„Jeszcze nie chcę spać…”
Wieczorne rytuały są bardzo ważne dla Twojej pociechy. Wygodny fotel do karmienia, czytania lub wspólnego słuchania muzyki, który kojąco kołysze i pozwala wtulić się w ramiona mamy lub taty, to trafiona inwestycja.

Fot. materiały prasowe WestwingNow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *