Moda

Edycja specjalna zegarków Swatch na Chiński Nowy Rok 2023

Swatch uwielbia celebrować inne kultury i tradycje oraz chwile, które wnoszą do życia wiele radości. Od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego zegarka ze specjalnej kolekcji na Chiński Nowy Rok w1999 r. Swatch w zabawny sposób ożywia kolejne znaki chińskiego zodiaku.

Nadeszła kolej na królika – aby powitać Chiński Nowy Rok 2023, firma Swatch stworzyła wyjątkowy zegarek pełen symboliki oraz kolorów. Nowa specjalna edycja na Chiński Nowy Rok to żywy i zabawny model, który spodoba się nie tylko osobom urodzonym w Roku Królika.

Królik jest czwartym zwierzęciem chińskiego zodiaku i popularnym bohaterem tamtejszej legendy, uwielbiającym otaczać się rodziną i przyjaciółmi. Osoby urodzone w Roku Królika są raczej spokojne, ale cechuje je również troska o innych, życzliwość, gorliwość, szczerość i pomysłowość.

Specjalna edycja na Chiński Nowy Rok to wyjątkowo „uszaty” model! Model NEW GENT BIOCERAMIC wyróżnia się jaskrawymi odcieniami czerwieni i symbolizującego dobrobyt złota, które kojarzą się z pomyślnością, witalnością, obfitością i szczęściem.

Prawdziwy charakter modelu determinują jednak królicze uszy: znajdziemy je na zabawnych wskazówkach umieszczonych na złotej lustrzanej tarczy z głową królika, na szlufce, a także na specjalnym opakowaniu z przypominającymi je uchwytami.

Specjalna edycja na Chiński Nowy Rok jest dostępna na stronie Swatch.com od grudnia 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *