Uroda

Nowości w portfolio Aveda

Aveda, marka oferująca niezwykle skuteczne produkty do włosów, której misją jest troska o naszą planetę, wprowadza na rynek w 100% wegańską pielęgnację koloru w postaci nowego szamponu Color Control Shampoo oraz odżywki Color Control Conditioner, które zapewniają ochronę koloru aż do 8 tygodni . Ten opierający się na wyciągach roślinnych duet zawiera w 94% składniki pochodzenia naturalnego . W formułach obydwu produktów nie ma silikonów i siarczanów. Znajdziemy w nich bogaty w kwasy omega 9 olej z pestek moreli, który odżywia włosy i pozostawia je miękkie w dotyku.

Szampon Color Control Shampoo to formuła w 94% pochodzenia naturalnego z precyzyjnie dobranymi składnikami roślinnymi, które delikatnie, ale jednocześnie dogłębnie, oczyszczają włosy, nie ściągając z nich koloru. Odżywka Color Control Conditioner zawierająca w 97% składniki naturalne odżywia włosy, zamyka i wygładza ich łuski i pomaga zachować ich pełen blasku kolor. Produkt nie zawiera silikonów i nie obciąża włosów, które po jego zastosowaniu stają się jedwabiste w dotyku, miękkie i błyszczące.

Produkty Color Control zostały precyzyjnie skomponowane z roślinnych substancji oczyszczających włosy, które zapewniają utrzymanie długotrwałego, pięknego blasku nawet po wielokrotnym myciu. Roślinna technologia z naturalnymi „magnesami” natychmiast neutralizuje często występujące w wodzie cząsteczki odpowiedzialne za matowienie włosów, wspierając podczas mycia ich ochronę. Aktywowane przez wodę, podwójnie naładowane molekuły tworzą na włosach niewidzialną tarczę, która zapobiega wnikaniu w ich strukturę wody. Wpływa to znacząco na mniejsze zmywanie się farby, a włosy świeżo po zabiegu koloryzacji zachowują piękny kolor i blask. Oprócz tego pozyskane w procesie biofermentacji substancje czynne i certyfikowany organiczny olej z pestek moreli odżywiają włosy, wygładzają i zamykają ich łuski, zapewniając długotrwały piękny kolor i blask.

Produkty Color Control mają świeży, owocowo-kwiatowy i drzewny aromat o optymistycznych, zielnych niuansach, skomponowany z certyfikowanego organicznego osmantusa, pomarańczy, cyprysu i drzewa cedrowego. Wielobarwna kompozycja zapachowa została stworzona tak, aby idealnie uosabiać ten kolorowy produkt, zapewniając klientom pełne życia, aromatyczne doświadczenia przy każdym użyciu.

Szampon Color Control Shampoo i odżywka Color Control Conditioner to produkty do mycia włosów w 94% pochodzenia naturalnego, bez zawartości silikonów i siarczanów; jak wszystkie kosmetyki Aveda są one także wegańskie i cruelty free. Linia Color Control kontynuuje misję marki Aveda, której celem jest oferowanie swoich produktów w opakowaniach (butelki, tubki i nakrętki) w 100% pochodzących z pokonsumenckiego recyklingu, jednocześnie eliminując wykorzystanie pierwotnego plastiku produkowanego z ropy naftowej. Produkty Color Control są w 100% wytwarzane w oparciu o energię pochodzącą z posiadanych przez Aveda na terenie głównej fabryki paneli słonecznych i/lub energii wiatru.

Ceny: szampon – 45 zł/50 ml, 139 zł/200 ml, odżywka – 45 zł/40 ml, 169 zł/200 ml

Oferowane przez Aveda produkty Color Control Shampoo i Conditioner są dostępne od października w wybranych perfumeriach Douglas, douglas.pl, salonie Hairmate Żoliborz oraz w oficjalnym sklepie internetowym marki www.aveda.eu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *