Dom

Frappé Modern Minimal – komentarz Marty Suchodolskiej, dyrektor kreatywnej Westwing Poland

Co łączy nowoczesną aranżację w minimalistycznym stylu i pyszną, mrożoną kawę? Dobór najlepszych składników! Razem ze stylistkami WestwingNow.pl wybraliśmy wszystko, co najlepsze, aby wnętrze zachwycało smakiem.

W upalny, letni poranek nic tak nie cieszy i nie stawia na nogi, jak mrożona kawa. Tym razem stała się też źródłem naszej inspiracji odnośnie wnętrza.

Espresso
Jest bazą każdej kawy i nadaje jej wyrazisty smak. We wnętrzu w stylu Modern Minimal esencją są czarne stoliki, antracytowe lampy i ciemne nóżki krzeseł. To one dodają aranżacji charakteru.

Milky foam
Niezbędnym składnikiem orzeźwiającego frappé jest mleko. Jasne sofy pokryte welwetem, miękkie pufy i wygodne fotele będą jego odpowiednikami w minimalistycznym wnętrzu. Razem z drewnianymi szafkami i regałami stworzą piękną, spójną aranżację.

Ice
W końcu frappé to mrożona kawa! Lodowy akcent do nowoczesnej aranżacji wprowadzą przejrzyste klosze lamp o modernistycznych formach.

Whipped cream
Bita śmietana to perfekcyjny dodatek do deserowego napoju. Miękkie tekstylia odegrają we wnętrzu podobną do niej rolę, dodając mu przytulnego ciepła i kreując w nim łagodny klimat.

Caramel
Odrobina karmelu dodaje mrożonej kawie wyrafinowanej słodyczy. We wnętrzach jego odpowiednikiem są dekoracje: grafiki ścienne (zakochają się w nich wszyscy miłośnicy kawy) oraz kubki i dzbanki, które przydadzą się podczas serwowania i picia tego napoju.

Fot. materiały prasowe WestwingNow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *