Dom

M’Gouna – nowość Rituals inspirowana marokańską Doliną Róż

Marka Rituals prezentuje najnowszą letnią edycję limitowaną – M’Gouna. Nowa, wyjątkowa kolekcja, inspirowana marokańską Doliną Róż, ma wyrażać wdzięczność za rozkwit zachwycającego piękna natury. Ta edycja limitowana to wyjątkowa selekcja produktów dla domu i ciała.

Tego lata Rituals chce wypełnić każdy dzień szczęściem i uważnością. Według marki nowa letnia edycja limitowana M’Gouna zrodziła się z przekonania, że pełna świadomość otaczającego nas świata pozwala na nowo odkryć radość z najdrobniejszych rzeczy oraz pogłębić swoją relację z pięknem życia.

Właśnie dlatego Rituals zaprasza, aby w pełni zanurzyć swoje zmysły w nowej kolekcji M’Gouna. Wykorzystano w niej piękne składniki zapachowe występujące w pobliżu gór Atlas, takie jak opuncja czy olejek arganowy. Zjawiskowy, różany design edycji limitowanej inspirowany jest jednym z kluczowych składników jej radosnego, kwiatowego zapachu – różą damasceńską.

W kolekcji M’Gouna znajdują się produkty, takie jak: pianka pod prysznic w żelu, krem do ciała z perłami witaminy E, maska do ciała z glinką Rhassoul, pianka do ciała zmieniającą się w olejek, woda perfumowana, zestaw kuchenny (mydło i krem do rąk), zapach do domu, patyczki zapachowe oraz świeca ogrodowa. Od 7 marca kolekcja jest dostępna w sklepach stacjonarnych oraz na stronie rituals.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *