Dom

Modern Organic – Wielkanoc z produktami Westwing Collection

Jak urządzić dom na Wielkanoc? Styl Modern Organic proponowany przez Westwing Collection ściśle trzyma się prostej, naturalnej palety barw. Typowe dla niego kolory to odcienie bieli, beżu, szarości i akcenty czerni. Styl ten jest ukłonem w stronę natury i jej form, ale z wyraźną nutą surowej nowoczesności.

Spokój to główna cecha wnętrz w stylu Modern Organic. Beżowa i szara kolorystyka jest idealnym tłem dla naturalnych form i materiałów. Do aranżacji z drewnem i rattanem warto dodać modernistyczne, czarne meble, które wprowadzą ożywczy kontrast. Powstanie miejsce, w którym każdy poczuje się zrelaksowany i rozluźniony. Ławka zamiast krzeseł? Czemu nie? Sprawdzi się idealnie w sytuacjach, kiedy świąteczny stół musi ugościć więcej osób niż zazwyczaj! Podczas posiłku będzie pełniła funkcję dodatkowego miejsca, a w innych sytuacjach możemy ją dowolnie zaaranżować.

Zastawa i sztućce, zachwycą tych, którzy kochają prostotę, surowe formy, ale lubią oswajać je ciepłem organicznych elementów. Eleganckie, czarne sztućce będą mocnym akcentem aranżacji stołu, wyraźnie odcinającym się od lnianych tekstyliów.

Wielkanoc – wdzięczna, harmonijna, odwołująca się do piękna rodzącego się życia świąteczna aranżacja nie może obyć się bez stylowych ozdób! Wielkanocne dekoracje w organicznej odsłonie są w tym roku na topie. Wśród ukochanych materiałów: pióra, bawełna, trawa pampasowa, wśród form: obłe kształty, jak np. naturalne, nakrapiane jajka, a wśród faktur: nierównomierne powierzchnie.

Fot. Westwing Collection

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *