Uroda

Pierwsza linia unisex od Caudalie

Vinergetic C+ to nowa linia marki Caudalie, która przywraca energię i blask każdej zmęczonej skórze. Nadaje się nawet do skóry wrażliwej.

Witamina C to składnik numer 1, który jest najbardziej poszukiwany w produktach do pielęgnacji skóry w 2020 r. Jednak zwykła witamina C (znana jako kwas L-askorbinowy) w kontakcie z tlenem, ciepłem, pH i światłem szybko traci swoje właściwości.

Vinergetic C+ Caudalie

Laboratorium Naturalnych Składów Caudalie postanowiło zatem ustabilizować ją czterokrotnie, żeby ją chronić i zapewnić jej trwałość. Tak powstała witamina C+. Nie traci ona swoich właściwości z upływem czasu i gwarantuje działanie przeciw zmęczeniu skóry. Jest również biodostępna i łatwo wnika w skórę, wyzwalając całą swoją moc.

Niechętnie wstajesz z łóżka, a potem czeka Cię ciężki dzień… Stres i zmęczenie odbijają się na twarzy. Nowa linia Vinergetic C+ pasuje do każdego rytmu życia. To zastrzyk witaminy C dobry zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Vinergetic C+ Energizujące Serum z Witaminą C
Ultralekka konsystencja, błyskawicznie rozświetla i ujędrnia skórę, dzięki czemu twarz nabiera świeżego i wypoczętego wyglądu. Należy nakładać rano i wieczorem na twarz i szyję, przed nałożeniem kremu. Cena: 161,30 zł/30 ml

Kosmetyki Caudalie nie zawierają substancji zapachowych i PEG. Nie działają fotouczulająco. Zostały przebadane dermatologicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *