Uroda

Premiera nowej, limitowanej kolekcji Rituals

Rituals Cosmetics prezentuje najnowszą limitowaną edycję kosmetyków: Soulful Rituals. Po raz pierwszy marka wprowadza trzy kolekcje w ramach jednej edycji limitowanej – Love, Happiness oraz Good Fortune. W skład każdej z nich wchodzą pianka pod prysznic, krem do ciała, patyczki zapachowe, świeca zapachowa oraz zestaw podarunkowy.

Myślą przewodnią limitowanych kolekcji jest założenie, że aby wzbogacić swoje życie lub naszych najbliższych, należy napełnić ciało, duszę oraz umysł doświadczeniami i emocjami, które wzmocnią dobre samopoczucie. Dagmar Brusse dodaje: “Niezależnie, czy jest to czytanie książki, czy długa kąpiel w domu, wierzymy, że ważne jest znalezienie czasu dla siebie, poświęcenie chwili na czynności, które pomagają wzmocnić równowagę pomiędzy ciałem, duszą i umysłem. Zamiast pogoni za statusem i sukcesem materialnym zachęcamy, aby skupić się na tym, co naprawdę ma znaczenie – miłości, radości i poszukiwaniu własnego szczęścia”.

Love to kolekcja produktów stworzonych, aby pomóc pielęgnować dobre samopoczucie i dzielić się miłością ze światem.

Happiness to kolekcja produktów stworzonych, aby pomóc pielęgnować dobre samopoczucie i dzielić się szczęściem ze światem.

Good Fortune to kolekcja wyjątkowych produktów stworzonych, aby pomóc pielęgnować dobre samopoczucie, życząc sobie i najbliższym, by dobry los zawsze im sprzyjał.

Trzy kolekcje wchodzące w skład edycji limitowanej są dostępne w sklepach stacjonarnych Rituals Cosmetics oraz na stronie rituals.com od 5 września 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *