Dom

Wakacyjne kino pod chmurką: The Freestyle i The Terrace

Lato to czas otwartych przestrzeni, spotkań z przyjaciółmi i imprez do rana, które lubimy uatrakcyjniać sobie na wiele sposób. Jednym z nich bez wątpienia są wspólne seanse kinowe na świeżym powietrzu – i to niezależnie od tego czy oglądamy je przy domowym tarasie lub balkonie, czy też wypoczywamy na nadmorskim campingu. Projektor The Freestyle oraz telewizor The Terrace firmy Samsung sprawdzą się doskonale jako nasi nieodłączni towarzysze wakacyjnych wieczorów.

Projektor The Freestyle – mobilne urządzenie, idealne na letnie wypady za miasto
Osoby, które kochają wolność wyboru i swobodę w podejmowaniu decyzji (nie tylko tych podróżniczych), będą nim zachwycone. Projektor The Freestyle waży bowiem zaledwie 830 g, dzięki czemu jest niezwykle poręczny – bez problemu zmieści się do walizki czy plecaka. Co więcej, można go zasilać nie tylko za pomocą smartfonowej ładowarki, ale też wykorzystywać dedykowany powerbank, dzięki czemu można z niego korzystać z każdego miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy.

Dodatkowo, unikatowa podstawa projektora, umożliwia rotację obrazu do 180°, co otwiera przed widzami wiele nowych zastosowań w sposobach oglądania i pozwala na cieszenie się swoją ulubioną rozrywką niemal w każdym warunkach. Co równie istotne – jego obsługa jest niezwykle intuicyjna, dlatego nie musimy się martwić o to, że urlop spędzimy na wielogodzinnej konfiguracji sprzętu. Automatyczne Dostosowanie Obrazu pozwala z kolei samoczynnie korygować obraz i dopasować go do powierzchni, uzyskując prostokątny ekran. Dzięki czemu nie najmniejszego znaczenia, czy będziemy go wyświetlać na ściance naszej altanki czy namiocie. Dopełnienie wrażeń wizualnych stanowi mocne brzmienie gwarantujące muzyczne doznania – unikatowa okrągła konstrukcja pozwala na zastosowanie głośnika 360°, który dostarcza dźwięk wokół projektora.

Projektor oferuje także pełny zakres funkcji Smart TV, dzięki czemu w każdej chwili mamy dostęp do naszych ulubionych aplikacji VOD, takich jak Netflix, HBO Max czy Disney +. Dostęp do filmów to jednak nie wszystko – dzięki The Freestyle „pod chmurką” obejrzymy też na przykład pokaz zdjęć z ostatniej wyprawy, czy z łatwością wyświetlimy przepis kulinarny.

The Terrace – telewizor stworzony do użytkowania na zewnątrz
The Terrace to pierwszy na rynku telewizor Samsung, który jest odporny na warunki pogodowe (spełnia wymogi normy IP55). Innymi słowy, jest wręcz stworzony to oglądania filmów na balkonie czy tarasie. Teraz w cieszeniu się ulubionym seansem nie przeszkodzą nam nawet takie czynniki zewnętrzne jak ciepło, wilgoć, kurz czy owady. Dodatkowo, ochronę posiada również Jeden Pilot (IP56).

The Terrace oferuje technologię 100% Natężenia Kolorów, która zapewnia bogatą paletę doskonale odwzorowanych kolorów o jakości QLED 4K w każdej scenie, także w świetle słonecznym. Imponująco wysoka prędkość ruchu eliminuje natomiast rozmycia między szybko zmieniającymi się obrazami, zapewniając tym samym niezwykle płynne doświadczenia podczas gry, oglądania sportu czy filmów. Z kolei Powłoka Antyrefleksyjna doskonale redukuje refleksy odbijające się w ekranie telewizora, jednocześnie wzmacniając poziom kontrastu. To niezwykle przydatna funkcja, zwłaszcza w czasie słonecznych dni. Co więcej, precyzyjnie kontrolowane Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie jest inteligentnie regulowane tak, aby zawsze zapewnić widzom jak najbogatszą czerń.

Kiedy spędzamy czas z przyjaciółmi, często zdarza się też tak, że chcemy pokazać im jakieś zdjęcia lub szybko podzielić się wybranym filmem wideo z naszego smartfona. Dzięki rozwiązaniom Samsung przesyłanie filmów lub muzyki z telefonu na telewizor nigdy nie było prostsze! Z funkcją Dotknij i Wyświetl możemy błyskawicznie przełączać się z telefonu i wyświetlać na dużym ekranie to, co czego aktualnie potrzebujemy najbardziej. Tak więc jeśli znudzi nam się wspólne oglądanie komedii lub innego filmu, dzięki The Terrace mamy jeszcze wiele innych możliwości na plenerowe biesiadowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *