Moda

Kolekcja Swatch Neon odświeża kultowe modele

U progu lata Swatch wprowadza nową kolekcję pełną neonowych jaskrawych kolorów i zabawnych detali, które nadadzą nadgarstkom zabawny akcent kolorystyczny. Inspiracją do nowej kolekcji NEON są kultowe, klasyczne modele Swatch: CHRONO GRAND PRIX (SCJ101), TECHNO SPHERE (GK101), CHRONO WHITE HORSES (SCW100) oraz SKYCHART (GN705).

Cztery odświeżone modele Swatch NEON uchwycają wyzwalającą prowokację z epoki lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, oddając klimat tęsknoty za przyszłością, a jednocześnie przenosząc ją na zupełnie nowy poziom dzięki większym rozmiarom, materiałom bio i żywym neonowym kolorom, których energia natychmiast poprawia samopoczucie. Długoletni fani Swatch z pewnością docenią ukłon w stronę oryginalnych projektów, jednak kolekcja jest również skierowana do nowej generacji klientów podążających za modą, którzy tak samo pragną radości i zabawy.

SWATCH NEON TO THE MAX to model dla osób, którym kolorowa tarcza pozwoli wyrażać siebie. Swatch przekształca jeden ze swoich najbardziej ikonicznych modeli, CHRONO GRAND PRIX, dodając do niego duże i jaskrawe elementy fluorescencyjne, które z pewnością przyciągną wzrok i poprawią nastrój.

Koperta, pasek i sprzączki wykonane z materiału bio w modelu SWATCH NEON TO THE MAX są bardziej masywne niż w oryginalnej wersji, a fani Swatch na wybranych rynkach mogą zdecydować się na model SwatchPAY!, który korzysta z tej samej technologii co karty do płatności bezdotykowych, umożliwiając opłacenie rachunku prostym ruchem ręki.

SWATCH BLINDED BY NEON wynosi kultowy model TECHNO SPHERE na nowy poziom dzięki akcentowi w kolorze neonowej żółci, który spodoba się miłośnikom przygód.

W oryginalnym modelu brakowało cyfr, miał nieregularne wskazówki oraz przezroczystą wycinaną tarczę, która umożliwiała podgląd fascynującego mechanizmu. Model SWATCH BLINDED BY NEON wyposażony jest w datownik – podgląd daty umożliwia zielone okienko na godzinie 7. Wycinana tarcza ma bardziej złożoną budowę i jest wykończona efektem luminescencyjnym, a otaczające ją koperta, pasek i sprzączki są bardziej masywne i wykonane z materiału bio.

SWATCH THE PURITY OF NEON unowocześnia klasyczny model CHRONO WHITE HORSES za pomocą większego i odważniejszego wzornictwa oraz koperty wykonanej z materiału bio. Biały, minimalistyczny design idealnie kontrastuje z neonowymi odcieniami koloru niebieskiego, żółtego i różowego.

SWATCH SHADES OF NEON cechuje najjaskrawszy odcień neonowego różu dopełniony żywymi, żółtymi akcentami. Do modelu dołączone jest etui wykonane z materiału bio. Zainspirowany klasycznym modelem Swatch SKYCHART zegarek odznacza się wypukłą strukturą, wyciętym datownikiem i nie tylko! Aby prawidłowo odczytać datę, należy spojrzeć na pomarańczową sekcję między godziną 1 a 3.

Swoje zamiłowanie do uderzająco jasnych kolorów Swatch wyraża również w opakowaniach kolekcji NEON. Wszystkie cztery modele są dostępne w sklepach Swatch oraz na stronie Swatch.com od czerwca 2023 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *